Прејди на содржината

Висла: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: bat-smg:Vīsla
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ang:Ƿisle)
с (Бот Додава: bat-smg:Vīsla)
[[ang:Ƿisle]]
[[ar:فيستولا]]
[[bat-smg:Vīsla]]
[[be:Рака Вісла]]
[[be-x-old:Вісла]]
5.830

уредувања