Бурбонци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 39 бајти ,  пред 13 години
с
додаден шаблон
[непроверена преработка][непроверена преработка]
(додадена листа на монарси. не е комплетна, фалат од Парма, двете сицилии, итн.)
с (додаден шаблон)
*[[Анри, Голем војвода од Луксембург]] (2000–present)
 
 
{{Француски монарси}}
 
 
4.318

уредувања

Прегледник