Разлика помеѓу преработките на „Википедија:ВикиПроект Географија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(Мала промена)
с (Бот Додава: pt:Wikipedia:Projetos/Geografia Менува: lt:Vikiprojektas:Geografija)
[[de:Wikipedia:WikiProjekt Geographie]]
[[en:Wikipedia:WikiProject Geography]]
[[fi:Wikipedia:Wikiprojekti Maantiede]]
[[fr:Projet:Géographie]]
[[hi:विकिपीडिया:विकिपरियोजना भूगोल]]
[[it:Progetto:Geografia]]
[[lt:WikipediaVikiprojektas:WikiProject Geografija]]
[[pl:Wikiprojekt:Geografia]]
[[pt:Wikipedia:Projetos/Geografia]]
[[sk:Wikipédia:WikiProjekt Geografia]]
[[fi:Wikipedia:Wikiprojekti Maantiede]]
[[sv:Wikipedia:Projekt geografi]]
[[tg:Википедиа:ВикиЛоиҳа Ҷуғрофия]]
24.401

уредување

Прегледник