Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Никулец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(враќање на статијата)
[[als:Wikipedia:Stub]]
[[ar:ويكيبيديا:بذرة]]
[[arz:ويكيبيديا:بذرة]]
[[az:Vikipediya:Qaralama məqalələr]]
[[be:Вікіпедыя:Накід]]
[[da:Hjælp:Artikeludvidelse]]
[[de:Wikipedia:Artikel#Umfang]]
[[dsb:Wikipedija:Zarodk]]
[[el:Βικιπαίδεια:Άρθρα προς επέκταση]]
[[en:Wikipedia:Stub]]
[[no:Wikipedia:Stubb]]
[[nv:Wikiibíídiiya:Tsehégod]]
[[os:Википеди:къæрттКъæртт]]
[[pdc:Wikipedia:Schkiss]]
[[pl:Wikipedia:Zalążek artykułu]]
[[pt:Wikipedia:Esboço]]
24.401

уредување

Прегледник