Оникс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: tl:Onise
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Меѓујазични врски)
с (Бот Додава: tl:Onise)
[[eu:Onize]]
[[fa:عقیق سلیمانی]]
[[fi:Onyksi]]
[[fr:Onyx (minéral)]]
[[gl:Ónix]]
[[it:Onice]]
[[he:אוניקס]]
[[it:Onice]]
[[la:Onyx]]
[[lv:Onikss]]
[[lt:Oniksas]]
[[lv:Onikss]]
[[nl:Onyx (mineraal)]]
[[pl:Onyks]]
[[simple:Onyx]]
[[sr:Оникс]]
[[fi:Onyksi]]
[[sv:Onyx]]
[[tl:Onise]]
[[uk:Онікс]]
59.415

уредувања

Прегледник