Разлика помеѓу преработките на „2061“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 242 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: af, bat-smg, bh, cs, da, fr, gan, gl, it, lt, ms, nah, new, nn, pi, sk, tt
с (fix iwiki)
с (Бот Додава: af, bat-smg, bh, cs, da, fr, gan, gl, it, lt, ms, nah, new, nn, pi, sk, tt)
[[Категорија:21 век]]
 
[[af:2061]]
[[bat-smg:2061]]
[[bh:२०६१]]
[[cs:2061]]
[[da:2061]]
[[fr:2061]]
[[gan:2061年]]
[[gl:2061]]
[[it:2061]]
[[lt:2061 m.]]
[[ms:2061]]
[[nah:2061]]
[[new:२०६१]]
[[nn:2061]]
[[pi:२०६१]]
[[pt:2061]]
[[sk:2061]]
[[tt:2061]]
59.415

уредувања

Прегледник