Анадолски јазици: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 29 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: ja:アナトリア語派
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: oc:Lengas anatolianas)
с (Бот Додава: ja:アナトリア語派)
[[hu:Anatóliai nyelvek]]
[[it:Lingue anatoliche]]
[[ja:アナトリア語派]]
[[ko:아나톨리아어파]]
[[la:Linguae Anatolicae]]
24.401

уредување

Прегледник