Разлика помеѓу преработките на „КК Ангели“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 45 бајти ,  пред 11 година
l
(ytgh)
(l)
| арена = Драчево
| локација = нас.Драчево
| бои = {боја1=сина{color box|blue}}
| претседател = Благоја Кечовски
| тренер = Б.Кечовски, И.Атанасов, А.Георгиевски
| титули = [[Податотека:Med 2.png]]-2008 <br> [[Податотека:Med 3.png]]-2008
| официјално веб местовебместо = [http:/kkangeli.webs.com]
| дресовид_тело =
| д_шаблон_т =
| д_шорц =
| д_шаблон_ш =
}}
 
223

уредувања

Прегледник