Разлика помеѓу преработките на „Васил Ивановски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 93 бајти ,  пред 12 години
.
(+)
(.)
<div class="references-small"><references /></div>
[[Категорија:Македонски дејци]]
 
[[Категорија:Партизани]]
[[Категорија:Дејци на БКП]]
[[bg:Васил Ивановски]]
982

уредувања

Прегледник