Разлика помеѓу преработките на „Каролина (Порторико)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
 
[[bg:Каролина (Пуерто Рико)]]
[[bpy:কারোলিনা, পুয়ের্তো রিকো]]
[[de:Carolina (Puerto Rico)]]
[[en:Carolina, Puerto Rico]]
[[es:Carolina (Puerto Rico)]]
[[fr:Carolina (Porto Rico)]]
[[bpy:কারোলিনা, পুয়ের্তো রিকো]]
[[it:Carolina (Porto Rico)]]
[[lt:Karolina (Puerto Rikas)]]
[[nl:Carolina (Puerto Rico)]]
[[pl:Carolina (Portoryko)]]
[[ru:Каролина (Пуэрто-Рико)]]
[[sv:Carolina, Puerto Rico]]
[[zh:卡羅利納]]
374

уредувања

Прегледник