Паоло Веронезе: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 22 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fi:Paolo Veronese
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hu:Paolo Veronese)
с (Бот Додава: fi:Paolo Veronese)
[[es:Paolo Veronese]]
[[et:Paolo Veronese]]
[[fi:Paolo Veronese]]
[[fr:Paul Véronèse]]
[[gl:Paolo Veronese]]
59.415

уредувања

Прегледник