Разлика помеѓу преработките на „Зеландија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: it:Zealandia
с (Зилендија преместена како Зеландија: по иста логика како и транслитерацијата „Нов Зеланд“)
с (Бот Додава: it:Zealandia)
[[fr:Zealandia]]
[[id:Selandia (benua)]]
[[it:Zealandia]]
[[nn:Zeelandia]]
[[uk:Зеландія (континент)]]
374

уредувања

Прегледник