Соломонов храм: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: fo:Sálomonstemplið
с (Бот Додава: el, fa, id Брише: ka Менува: he)
с (Бот Додава: fo:Sálomonstemplið)
[[fa:هیکل سلیمان]]
[[fi:Salomon temppeli]]
[[fo:Sálomonstemplið]]
[[fr:Temple de Salomon]]
[[he:תקופת בית ראשון]]
109.264

уредувања

Прегледник