Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: ru:Гига-
[[pl:Giga]]
[[pt:Giga]]
[[ru:Гига-]]
[[simple:Giga]]
[[sk:Giga]]
2.435

уредувања

Прегледник