Предлошка:Заштитено-спор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
(шаблон)
 
сНема опис на уредувањето
<includeonly>{{#ifeq:{{{demolevel|{{PROTECTIONLEVEL:edit}}}}}|sysop|{{pp-meta
<noinclude>{{pp-template|small=yes}}</noinclude><includeonly>{{pp-meta
|type=full
|small={{{small|}}}
|expiry={{{expiry|}}}
|dispute=yes
|reason=&#32;{{#if:{{{expiry|}}}|или сѐ додека|сѐ додека}} споровите не себидат разрешатразрешени
|categories={{{categories|[[Категорија:Заштитени страницистранци зарадипоради спорспорови|{{PAGENAME}}]]{{#ifexpr:{{#if:{{{expiry|}}}|{{#time:U|today}}>{{#time[[Категорија:UЗаштитени страници без истек|{{{expiryPAGENAME}}]]}}}}}|0}}|[[Категорија:ЗаштитениСтраници страницисо неточни шаблони за заштита|{{PAGENAME}}]]}}}}}}}</includeonly><noinclude>{{pp-template|small=yes}}
{{pp-dispute|demospace=main|categories=no}}
<noinclude>
{{documentation}}
[[Категорија:Шаблони за заштитување|Спор]]
 
[[bg:Шаблон:Редакционна война]]
[[ca:Plantilla:Protegida]]
[[cs:Šablona:Zamčeno]]
[[en:Template:Pp-dispute]]
[[ro:Format:Pp-dispută]]
[[tr:Şablon:Koruma]]
[[vi:Tiêu bản:Pp-dispute]]
[[zh:Template:Pp-dispute]]
</noinclude>
13.850

уредувања

Прегледник