Разлика помеѓу преработките на „Тито Петковски“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 69 бајти ,  пред 11 година
с
Отстрането уредувањето на 87.158.59.197, вратено на последната верзија на Alexbot
(slika)
с (Отстрането уредувањето на 87.158.59.197, вратено на последната верзија на Alexbot)
[[File:TitoPetkovski.png|thumb|250px|right|Ѓорѓе Иванов]]
'''Тито Петковски''' (роден [[23 јануари]] [[1945]] во с. Псача - [[Крива Паланка]]) е македонски политичар, претседател на [[Нова социјалдемократска партија]].
 
13.850

уредувања

Прегледник