Разлика помеѓу преработките на „1900-ти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Менува: ia:Annos 1900
с (Бот Додава: ar, ast, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, el, eo, es, et, eu, fi, fr, ga, gan, gd, he, hr, hu, ia, id, io, it, ja, jv, ka, kk, ko, ksh, la, lt, lv, mr, ms, nah, nl, no, nrm, oc, os, pl, pt, ro, ru, sah, scn, se, sh, simple,)
с (Бот Менува: ia:Annos 1900)
[[hr:1900-ih]]
[[hu:1900-as évek]]
[[ia:1900sAnnos 1900]]
[[id:1900-an]]
[[io:1900a yari]]
2.498

уредувања

Прегледник