Разлика помеѓу преработките на „Еврејска автономна област“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 12 години
с
Бот Менува: tr:Yahudi Özerk Bölgesi
с (Бот Менува: tr:Yahudi Özerk Bölgesi)
[[sv:Judiska autonoma länet]]
[[ta:யூதர்களின் தன்னாட்சி மாகாணம்]]
[[tr:Yahudi OtonomÖzerk Bölgesi]]
[[uk:Єврейська автономна область]]
[[yi:יידישע אויטאנאמע געגנט]]
1.030

уредувања

Прегледник