1830-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 9 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Менува: ru:1830-е годы
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: ar, ast, be, be-x-old, br, bs, ca, cv, cy, da, de, es, et, eu, fi, fr, ga, gan, gd, hr, hu, id, io, is, it, ja, jv, ka, kk, ko, ksh, la, lt, mr, ms, nl, no, nrm, os, pl, pt, ro, ru, sah, scn, se, simple, sk, sl, sq, su, sv, ta,)
с (Бот Менува: ru:1830-е годы)
[[pt:Década de 1830]]
[[ro:Anii 1830]]
[[ru:1830-е годы]]
[[sah:1830-с сыллар]]
[[scn:1830ini]]
58.155

уредувања

Прегледник