Прејди на содржината

Васил Василев: Разлика помеѓу преработките

Додадени 60 бајти ,  пред 5 месеци
с
→‎Наводи: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
с (→‎Наводи: Додадена категорија)
[[Категорија:Македонски преселници во Варна]]
[[Категорија:Апсолвенти на Софискиот универзитет]]
[[Категорија:Починати во Софија]]