Оклахома: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 18 бајти ,  пред 4 месеци
с
[проверена преработка][проверена преработка]
 
| list_by_pop =
| div_name =
| div_link = CountiesОкрузи ofво OklahomaОклахома{{!}}CountyОкруг
| city_1 = Оклахома Сити
| div_1 = Округ Оклахома{{!}}Оклахома

Прегледник