Крушево (Серско): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 1 месец
с
Исправен редослед на поднаслови
с (Исправка на помешани латинични букви меѓу кириличните, replaced: Географиja → Географија, Историja → Историја)
с (Исправен редослед на поднаслови)
 
== Иселеништво ==
 
== Надворешни врски ==
 
== Наводи ==
{{наводи}}
 
== Надворешни врски ==
 
{{ЕМ-гео-никулец}}

Прегледник