Гевгелиско архијерејско намесништво: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Замена со тековен назив на предлошка, replaced: цитирана книга → наведена книга using AWB)
 
[[Категорија:Гевгелиско архијерејско намесништво]]
[[Категорија:Архијерејски намесништва во Повардарската епархија|Гевгелија]]
[[Категорија:ХристијанствоХристијанството во Гевгелија]]

Прегледник