Википедија:Уредувачки натпревари 2021/Статистика: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
 
Во текот на 2021 година се одржале уредувачки натпревари на следните теми:
# [[Википедија:Уредувачки натпревари/Диносауруси]]; и
# [[Википедија:Уредувачки натпревари/СИЕ Пролет 2021]]; и
# [[Википедија:Уредувачки натпревари/Летни олимписки игри]]; и
# [[Википедија:Уредувачки натпревари/Сончев Систем]].

Прегледник