Прејди на содржината

Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 20 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: he:דיסקוס
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sl:Diskus)
с (Бот Додава: he:דיסקוס)
[[fi:Kiekkokala]]
[[fr:Symphysodon]]
[[he:דיסקוס]]
[[hu:Diszkoszhal]]
[[it:Symphysodon]]
59.415

уредувања