Црква „Св. 40 Маченици“ - Смилковци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Наводи: Македонска ознака за основно подредување, replaced: DEFAULTSORT → ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ
Нема опис на уредувањето
с (→‎Наводи: Македонска ознака за основно подредување, replaced: DEFAULTSORT → ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ)
{{Цркви во Општина Гази Баба}}
 
{{DEFAULTSORTОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:40 маченици, Смилковци}}
[[Категорија:Смилковци]]
[[Категорија:Храмови посветени на Светите 40 Маченици|Смилковци]]

Прегледник