Илко Стефановски: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|-
| 1992. || [[Време, живот (филм) |Време, живот]] ТВ-филм ||
|-
| 1994. || [[Пред дождот (филм) |Пред дождот]] ТВ-филм || Бојан
|-
| 1998. || [[Салон Хармони]] ТВ-серија ||
|-
| 2001. || [[Прашина (филм) |Прашина]] ТВ-филм ||
|-
| 2001. || [[Одмазда (филм) |Одмазда]] ТВ-филм ||
|-
| 2005. || [[Крчма на патот кон Европа]] ТВ-филм || Ангел
|-
| 2007. || [[Превртено (филм) |Превртено]] ТВ-филм ||
|-
| 2007. || [[Сенки (филм) |Сенки]] ТВ-филм ||
Анонимен корисник

Прегледник