Разговор:Градиште II - Виничка Кршла (археолошки локалитет): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Градиште 2 (Виничка Кршла)
Ознака: Ново пренасочување
 
с (Робот: Исправка на двојни пренасочувања → Разговор:Градиште 2 (Виничка Кршла))
Ознака: Сменета целната страница на пренасочувањето
 
#пренасочување [[Разговор:Градиште II -2 (Виничка Кршла (археолошко наоѓалиште)]]

Прегледник