Знамиња на општините во Македонија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
File:Flag of Novaci Municipality.svg| [[Општина Новаци|Новаци]]
Податотека:Flag of Novo Selo Municipality.svg| [[Општина Ново Село|Ново Село]]
File:Flag of the Ohrid Municipality, Macedonia(2014).svgpng| [[Општина Охрид|Охрид]]
File:Flag of the Ohrid Municipality, Macedonia.svg| Старото знаме на [[Општина Охрид|Охрид]]
File:Flag of Petrovec Municipality.svg| [[Општина Петровец|Петровец]]
File:Flag of Pehčevo Municipality.svg| [[Општина Пехчево|Пехчево]]

Прегледник