Разлика помеѓу преработките на „Чучулигово“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 33 бајти ,  пред 1 месец
с
→‎Наводи: Исправено име на предлошка, replaced: Населени места во Општина Петрич → Општина Петрич
с (Исправка на помешани латинични букви меѓу кириличните, replaced: Географиja → Географија, Историja → Историја)
с (→‎Наводи: Исправено име на предлошка, replaced: Населени места во Општина Петрич → Општина Петрич)
 
{{наводи}}
 
{{Населени места во Општина Петрич}}
 
[[Категорија:Општина Петрич]]

Прегледник