Разлика помеѓу преработките на „Минато“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додаден 31 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: eo:Pasinteco, eu:Iragan
(+)
с (Бот Додава: eo:Pasinteco, eu:Iragan)
[[de:Vergangenheit]]
[[en:Past]]
[[eteo:MinevikPasinteco]]
[[es:Pasado]]
[[et:Minevik]]
[[eu:Iragan]]
[[fi:Menneisyys]]
[[fr:Passé]]
[[ko:과거]]
[[it:Passato]]
[[he:עבר]]
[[it:Passato]]
[[ja:過去]]
[[ko:과거]]
[[no:Fortid]]
[[pl:Przeszłość]]
[[simple:Past]]
[[sk:Minulosť]]
[[fi:Menneisyys]]
[[tl:Nakaraan]]
59.415

уредувања

Прегледник