Промени

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Бот Менува: de:Calixt I.
[[cs:Kalixt I.]]
[[da:Pave Callistus 1.]]
[[de:KalixtCalixt I.]]
[[el:Πάπας Κάλλιστος Α΄]]
[[en:Pope Callixtus I]]
5.665

уредувања

Прегледник