Разлика помеѓу преработките на „Разговор со корисник:Иван Ж“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
==Натпревар за Летни олимписки игри==
Здраво Иван, јас освоив втора награда на натпреварот за Летни олимписки игри и имам прашање во врска со подигнувањето на наградата дали повторно ќе оди преку тебе како минатиот пат или овојпат на друго место треба да ја подигнам? Ти посакувам убав ден и голем поздрав. [[Корисник:Carshalton|Carshalton]] 18:45, 18 септември 2021 (CEST)
Здраво Дејан, ти пратив мејл, прочитај го. ([[User:Иван Ж|Иван Ж]] <small>([[User talk:Иван Ж|разговор]])</small> 09:19, 20 септември 2021 (CEST))
13.428

уредувања

Прегледник