Мите Грозданов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
Ознаки: Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|-
| 2010 || [[Народни приказни]] ТВ-серија || /
|-
| 2015-2017 || [[Македонски народни приказни]] ТВ-серија || /
|-
| 2016 || [[Fighting for Death]] Краток филм || Милојко
|}-
| 2016 || [[Болка на Душата]] ТВ-серија || Овчарот
 
== Награди==
Анонимен корисник

Прегледник