Фиер (област): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 14 бајти ,  пред 9 месеци
с
→‎top: Јазична исправка, replaced: Централно-европ → Средноевроп (2)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎top: Јазична исправка, replaced: Централно-европ → Средноевроп (2))
 
| population_demonym =
| population_note =
| timezone1 = [[Централно-европскоСредноевропско време]]
| utc_offset1 = +1
| timezone1_DST = [[Централно-европскоСредноевропско летно време]]
| utc_offset1_DST = +2
| postal_code_type =

Прегледник