Мите Грозданов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Ehrlich91
Ознаки: Отповикано Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
с (Отповикани уредувањата на 188.117.212.92 (разговор), враќајќи на последната преработка на Ehrlich91)
Ознака: Отповикување
|-
| 2010 || [[Народни приказни]] ТВ-серија || /
|-
| 2014-2017 || [[Македонски народни приказни]] ТВ-серија || /
|-
| 2016 || [[Fighting for Death]] Краток филм || Милојко
|-}
| 2016 || [[Болка на Душата]] ТВ-серија || Овчарот
 
== Награди==

Прегледник