Разлика помеѓу преработките на „Локални избори во Македонија (2021) — Град Скопје“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
илустрирање
(обновување, дополнување, поправки)
(илустрирање)
| percentage5 =
 
| image6 = [[Податотека:Мунир Колашинац.jpg|150x150п]]
| image6 =
| candidate6 = [[Мунир Колашинац]]
| party6 = [[Бошњачки демократски сојуз (партија)|БДС]]

Прегледник