Зауер (река): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 56 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Додадена категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
 
[[Категорија:Германско-луксембуршка граница]]
[[Категорија:Реки во Рајнската област-Пфалц]]
[[Категорија:Притоки на Мозел]]

Прегледник