Зауер (река): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 82 бајти ,  пред 1 година
с
→‎Надворешни врски: Отстранета категорија
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Додадена категорија)
с (→‎Надворешни врски: Отстранета категорија)
Ознаки: Прелистувач „Автовики“ Рачно отповикување Отповикано
[[Категорија:Погранични реки]]
[[Категорија:Германско-луксембуршка граница]]
[[Категорија:Реки во Рајнската област-Пфалц]]

Прегледник