ФК Кораби: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 5 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{sq icon}} → {{sq}}
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{mk icon}} → {{mk}})
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{sq icon}} → {{sq}})
 
 
== Надворешни врски ==
*{{Facebook|KF.KORABI1921}} {{sq icon}}
*[http://macedonianfootball.com/team/korabi/ Информации за клубот на ''MacedonianFootball''] {{en}}
*[http://ffm.mk/ Фудбалска федерација на Македонија] {{mk}}

Прегледник