Разлика помеѓу преработките на „Мокегва (регион)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{es icon}} → {{es}}
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎Надворешни врски: Исправено име на предлошка, replaced: {{es icon}} → {{es}})
 
== Надворешни врски ==
* [http://bruceowen.com/contisuyo/ThingsToDoE.html Знаменитости во Мокегва] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20070127120914/http://bruceowen.com/contisuyo/ThingsToDoE.html |date=2007-01-27 }}
* {{es icon}} [http://www.regionmoquegua.gob.pe Официјално мрежно место]
 
{{Перу-никулец}}

Прегледник