Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Country data Сомерсет“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Замена на Image:Somnew.png со Image:New_realisation_of_proposed_Somerset_flag.png (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: old name is not meaningful).
(Создадена страница со: {{ {{{1<noinclude>|country showdata</noinclude>}}} | alias = Сомерсет | flag alias = Somnew.png | size = {{{size|}}} | name = {{{name|}}} | altli...)
 
(Замена на Image:Somnew.png со Image:New_realisation_of_proposed_Somerset_flag.png (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: old name is not meaningful).)
 
{{ {{{1<noinclude>|country showdata</noinclude>}}}
| alias = Сомерсет
| flag alias = SomnewNew realisation of proposed Somerset flag.png
| size = {{{size|}}}
| name = {{{name|}}}

Прегледник