Разлика помеѓу преработките на „Далечинско пливање на светското првенство во водени спортови 2009 - 25км во женска конкуренција“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Резултати: Јазична исправка, replaced: Фабиан → Фабијан)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.omegatiming.com/openwater/racearchives/2009/Roma2009/25_km_Womens_Results.pdf Резултати] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20090806171133/http://www.omegatiming.com/openwater/racearchives/2009/Roma2009/25_km_Womens_Results.pdf |date=2009-08-06 }}
 
[[Категорија:Светско првенство во водени спортови 2009]]
29.743

уредувања

Прегледник