Бјеловар: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 128 бајти ,  пред 11 месец
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎top: Јазично подобрување, replaced: императорка → царица)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
{{рв|Bjelovar}}
* [http://www.bjelovar.hr официјален портал на градот]
* [http://www.virtualnibjelovar.com/en_index.php Виртуелна прошетка низ Бјеловар] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20090417002411/http://www.virtualnibjelovar.com/en_index.php |date=2009-04-17 }}
 
{{Градови во Хрватска}}
29.743

уредувања

Прегледник