Прејди на содржината

СУ „Илија Николовски Луј“ - Скопје: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[непроверена преработка][непроверена преработка]
Ознаки: Отповикано Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
Нема опис на уредувањето
Ознаки: Отповикано Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|настава на =
|адреса=ул. Црвена скопска општина бр. 4, Скопје
|актуелен директор=[[Јованм-р БицевскиДаница Стојанова]]
|веб=www.dmbuc.edu.mk
}}
Анонимен корисник