Тони Зен: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 405 бајти ,  пред 11 месец
Rescuing 2 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (Правописна исправка, replaced: хип хоп → хип-хоп (2))
(Rescuing 2 sources and tagging 1 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Надворешни врски ==
* [http://www.tonizen.mk/ Официјално мрежно место на Тони Зен] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20100702202945/http://tonizen.mk/ |date=2010-07-02 }}
* [http://www.myspace/tonizen/ Тони Зен на MySpace]{{Мртва_врска|date=August 2021 |bot=InternetArchiveBot |fix-attempted=yes }}
* [http://mesto.com.mk/search/result?query=%D0%A2%D0%BE%D0%BD%D0%B8+%D0%97%D0%B5%D0%BD&search.x=0&search.y=0&search=%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%98/ Видеа Тони Зен] {{Семарх|url=https://archive.is/20130221090223/http://mesto.com.mk/search/result?query=%D0%A2%D0%BE%D0%BD%D0%B8+%D0%97%D0%B5%D0%BD&search.x=0&search.y=0&search=%D0%91%D0%B0%D1%80%D0%B0%D1%98/ |date=2013-02-21 }}
* Информации за [http://www.muzichkiregistar.com/AuthorDetails.aspx?id=7028 музичкото портфолио на „Тони Зен“] може да најдете на [http://www.muzichkiregistar.com ВБУ Музички Регистар].
 
29.743

уредувања

Прегледник