Прејди на содржината

Те сакам, човеку: Разлика помеѓу преработките

Додадени 119 бајти ,  пред 1 година
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎Надворешни врски: Јазична исправка, replaced: Интернет филмска база на податоци → Семрежна филмска база на податоци)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
== Надворешни врски ==
* [http://www.iloveyouman.com/ Официјално мрежно место]
* [http://www.imdb.com/title/tt1155056// Семрежна филмска база на податоци] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20090801200638/http://www.imdb.com/title/tt1155056/ |date=2009-08-01 }}
* [http://www.rottentomatoes.com/m/i_love_you_man// Ротен Томатоес]
 
60.683

уредувања