Разлика помеѓу преработките на „Ризница (Викимедија)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎top: Форматна исправка на датуми, replaced: август, 2 → август 2, септември]], 2 → септември [[2)
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
* [[:commons:Главна страница|Главната страница на Ризницата на македонски]]
* [[:commons:Main Page|Главната страница на Ризницата на англиски]]
*{{commons|Wikimedia Commons}}[http://tools.wikimedia.de/~tangotango/mayflower/index.php Mayflower] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20070617234245/http://tools.wikimedia.de/~tangotango/mayflower/index.php |date=2007-06-17 }}, галериски пребарувач за Ризницата
 
{{мрежно место-никулец}}
29.743

уредувања

Прегледник