Разлика помеѓу преработките на „Хале (Зале)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 8 бајти ,  пред 2 месеци
с
→‎Меѓународни односи: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{See also| → {{Поврзано|
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
с (→‎Меѓународни односи: Замена со македонско име на предлошка, replaced: {{See also| → {{Поврзано|)
 
== Меѓународни односи ==
{{See alsoПоврзано|Список на збратимени градови во Германија}}
 
Хале е [[збратимени градови|збратимен]] со:

Прегледник