Разлика помеѓу преработките на „Марко Пиноти“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 116 бајти ,  пред 5 месеци
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
с (→‎Кариера: Правописна исправка, replaced: розев → розов (2))
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Надворешни врски ==
{{Ризница-врска|Marco Pinotti}}
* [http://cyclingfx.nl/MarcoPinotti/ Фан-страница] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20050830193318/http://cyclingfx.nl/MarcoPinotti/ |date=2005-08-30 }}
* {{cycling archives|3887}}
 
29.743

уредувања

Прегледник